Čtvrteční bohoslužby se konají od 17:00 na faře.

8.2. se po mši můžete připojit  ke společenství na faře v Drahanech v 17:45

Tříkrálová sbírka v Drahanech v roce 2024

Příprava kostela na Vánoce - zdobení stromečků dne 23.12.2023. Děkujeme všem, kteří přišli, hlavně pak paní Jiřince z Nivy, která dovezla plné auto skvělých pomocníků :-) a také těm, kteří našemu kostelu darovali stromeček k nazdobení.

Při probíhajícím Kurzu Alfa se účastníci nejen dozví něco zajímavého o křesťanství, ale užijí si i trochu zábavy a stráví příjemné chvíle s prima lidmi. Slovy jednoho z účastníků : Alfa = super parta. :-)

Dne 25. června 2023 doprovázel slavnost Narození sv. Jana Křtitele
PĚVECKÝ SBOR KOSTELA PANNY MARIE LOBODICE.
Velice děkujeme za krásný hudební a duchovní zážitek.

Dne 5.7.2020 jsme se rozloučili s Otcem Janem Plodrem, který u nás dlouhá léta duchovně vedl. Nově byl přeložen do farnosti v Morkovicích. Přejeme mu mnoho úspěchů v novém působišti. Na jeho místo uvítáme při nedělní bohoslužbě dne 2.8.2020 P. Radomíra Šídleje, po bohoslužbě bude pro všechny připravené malé občerstvení na obecním úřadě.

Farní schola hledá nové členy. Ať jsi mladý nebo ne, přijď mezi nás. Zkouška v neděli od 9.00 hod před mší svatou.

Kostel sv. Jana Křtitele Drahany